2012. márc. 22. 00:00
1/1 anonim válasza:
Átszorzol a nevezzőkkel, akkor kapod:
(1+sin)*(1-sin) = cos^2
Ami ugye:
1^2 - sin^2 = cos^2
Rendezed:
sin^2 + cos^2 = 1
Ez pedig igaz.