sürgős lenne! Holnapig!2012. jan. 29. 19:18
1/4 anonim válasza:
Két ilyen szám van, a +1 és a -1.
az egyenlet pedig így írható fel:
1/x =x
x^2-1 =0
(x+1)(x-1)=0
2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, de hány pont van a koordináta-rendszerben?
2012. jan. 29. 20:30
3/4 anonim válasza:
azok a pontok kellenek, amelyek koordinátái ezek közül kerülnek ki?
akkor 4 pont van
(-1,-1), (-1,1 ), (1,-1), (1,1)
4/4 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 29. 21:04