Ha mínusz számból kivonok egy másik mínusz számot, plusz vagy mínusz szám lesz az eredmény?

2012. jan. 23. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

pl:

-6-(-3)=-6+3=-3 ez esetben negatív, de

-6-(-9)=-6+9=+3 ekkor meg pozitív.

2012. jan. 23. 17:19