Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most írom szakdolgozatomat,...

Most írom szakdolgozatomat, témaköröm pedig a 'Fesztiválok szerepe az idegenforgalom piacán' ötletek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Te írod és nincsenek ötleteid? Akkor miért nem olyan témáról írsz, amiről vannak ötleteid?

Vagy van az a meglepő lehetőség is, hogy konzultálsz a témavezetőddel és ő ad neked ötleteket, meg lehetséges szakirodalmat.


Már bocs, de ennyi önállóság igazán lehetne benned, ha diplomát fogsz kapni.

2012. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kiss Anna Panna válasza:

A diplomát nem azért kapja, mert volt egy nagyon jó ötlete a szakdogájához..

Kedves kérdező! Csak magyar vagy külföldi fesztiválokról is írnál? Ill. milyen aspektusból közelíted meg? Fesztviálok, mint az idegenforgalom fellendítői vagy csak szimplán fesztiválok általában? Szerintem érdemes lenne a fesztiválokat különböző kategóriákba sorolni és aszerint jellemezni (pl. mikor van, milyen programokkal, résztvevők életkora, külföldiek megjelenése), akár egyet kiválasztani, mondjuk nálunk a SZIN, ami már több éve megy és ez milyen bevételeket hozott a városnak, akár egy összehasonlítás. Túl tág a témakör. Én is ugyanígy vagyok az én szakdogámmal.

2012. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kiss Anna Panna:

Köszönöm a válaszod. Elsősorban a magyar fesztiválokról, és a fesztiválok országimázs formáló szerepéről szeretnék írni. Tudnál ebben valami ötletet, segítséget adni? Nagyon köszönöm!

2012. jan. 17. 17:39
 4/6 A kérdező kommentje:
az még lemaradt, hogy az idegenforgalom fellendítői ;)
2012. jan. 17. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán válasz valami konkrét fesztivált és azon keresztül mutasd be..amúgy hogy állsz vele van már belőle valami kész,mikor kell leadnod?
2012. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
gazdasági hatásai, szállodás forgalmi adatok ksh, interjú a szervezővel, youtube, kérdőív, meglehetősen könnyű témád van :)
2012. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!