2012. jan. 16. 18:00
1/2 anonim válasza:
Coulomb törvénye alapján
F = k*Q1*Q2/r^2 = 9*10^9 N*m^2/C^2 * 3*10^(-8) C * 4*10^(-8) C / (0,2 m)^2, kb. 2,7*10^(-4) N.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. jan. 16. 18:13