Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Letudnátok ezt forditani...

Letudnátok ezt forditani magyarra, nagyon segiten?

Figyelt kérdés
So,ratet mal,wie viele Briefe ich gestern von euch bekommen habe.Ruft an! Wer auf die richtige Zahl tippt und als Erster am Telefon ist,dem schenke ich eine super Play Station. Ich wette,um die 200 bis 250,Alex,ruf an,schnell! Ach nee. Da kommst du eh nicht durch. Aber einen Brief,nur einen,werde ich euch heute vorlessen. Ja,ich gebe es zu:Den Brief fand ich große Klasse.
2011. dec. 6. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Találjátok ki, hány levelet kaptam tőletek tegnap. Telefonáljatok! Aki megtippeli a helyes számot és elsőként telefonál, annak egy szuper Play stationt ajándékozok.

Bocsi, mennem kell!!!

2011. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Találjátok ki, tegnap hány levelet kaptam tőletek.

Telefonáljatok! Aki kitalálja a helyes számot és elsőnek telefonál, az kap tőlem egy szuper play station-t.

Fogadok,hogy 200 és 250 között lesz a szám. Alex, gyorsan telefonálj! Á, nem, így nem fogsz elérni. De egy(etlen)egy levelet fel fogok nektek olvasni. Igen, bevallom, ezt a levelet nagyon jónak találtam."

2013. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Ich gebe (es) zu" elismerem
2014. nov. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!