Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adnák pár ötletet h kezdjem...

Adnák pár ötletet h kezdjem el a fogalmazást (info lent)?

Figyelt kérdés
3cím van megadva: 1,mutasd be a költőt és embert csokonait 2,a felvilágosodás kritikája 3, egy mű elemzése
2011. dec. 3. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
rosszul írtam ... adnátok
2011. dec. 3. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 2-es kezdeném bevezetőként,majd úgy lépnék az 1-esbe hogy kiemelem a költőt..Végül a fogalmazást a 3-al fejeznám be
2011. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 20:05

de lehet hogy valamit rosszul értelmeztem.

3 fogalmazás cím van vagy a fogalmazásban mindhárom résznek benne kell lenni.

Ha az előbbi akkor előbb el kell döntened hogy melyikről akarsz írni..

2011. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 3 cím van megadva, akkor azokból kell választani, ha három VÁZLATPONT LENNE megadva, akkor kellene mindnek benne lennie.


1. Leírod az életrajzát, és cső.

2. Ez már picit bonyolultabb, itt is kell kutakodnod, de jobban át kell tudod látni a dolgokat.

3. Kiválasztasz egy számodra olyan művet, aminek könnyen tudod az elemzését, tanultátok már, vagy egyszerűen magadtól tudod elemezni. Itt vigyázz arra, hogy NE a mű történetét írd le, hanem a háttérinformációit. Mondanivalót, fogalmazási trükkök, amit az író/költő használt, stb.

2011. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a három cím három fogalmazást jelent és mind3at ki kell dolgozni
2011. dec. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!