Valaki megtudja mondani a megoldásokat ezekre a feladatokra?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 2. 20:57
 1/6 BKRS ***** válasza:

1)

[link]


integraljuk eloszor -3-tol 1-ig, aztaln 1-tol 9-ig

Az x egyenes integralja -3-tol 1-ig -4

Az 1/x integralja 1-tol 9-ig:

ln(9)-ln(1)= ln(9)

Ez osszesen -4+ln(9) = -1.80277542

2011. dec. 2. 21:03
 2/6 BKRS ***** válasza:

2)

∫6e^x = 6e^x + C

2011. dec. 2. 21:04
 3/6 BKRS ***** válasza:
∫(4/x^5 +2/(15x)dx = -1/x^4 +(2/15) ln(x) + C
2011. dec. 2. 21:06
 4/6 BKRS ***** válasza:

4)

A=2

B=-4/3

C=3

D=-8

2011. dec. 2. 21:07
 5/6 BKRS ***** válasza:

F(x) = 6x^4 -6x^3 + 9x^2 - 5x

hozza adhatz egy tetszoleges konstanst, de ne irj +C-t, hanem valami konkret szamot, mert nem egy altalanos megoldast kert, hanem egy partikularisat. Ugy ahogy van konstans nelkul is jo.

2011. dec. 2. 21:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm köszönöm köszönöm :)
2011. dec. 2. 22:08