Add meg a következő sorozatok 50. elemét.
n-3×n
n-3×n+2
2011. nov. 29. 13:32
1/1 BKRS válasza:
50 - 3*50 = 50*(1-3) = 50*(-2) = -100
50 - 3*50 + 2 = 50*(1-3) + 2 = -100 + 2 = -98