3 a 18-dikon, ezt hogy lehet leggyorsabban kiszámolni?

Mondjuk ha csak egy alap (nem tudományos) számológépem van? Az eredmény hosszabb mint amit ki tud írni, tehát az nem is jó.
2011. nov. 21. 19:22
 1/3 anonim válasza:
vegyél másik számologépet, v szorozd össze leírva:D
2011. nov. 21. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:

387420489

A kellékekben van a számológép.

3 x^y 18 =

2011. nov. 21. 19:32
 3/3 Tethy válasza:

Írd bele a Google-ba. 3^(AltGr+3)18 és entert neki. Kiszámolja magától. Ha nem jutsz gép elé, akkor vondd össze:


3^18=9^9=

2011. nov. 21. 19:35