Mondjuk ha csak egy alap (nem tudományos) számológépem van? Az eredmény hosszabb mint amit ki tud írni, tehát az nem is jó.2011. nov. 21. 19:22
1/3 anonim válasza:
vegyél másik számologépet, v szorozd össze leírva:D
2/3 anonim válasza:
387420489
A kellékekben van a számológép.
3 x^y 18 =
3/3 Tethy válasza:
Írd bele a Google-ba. 3^(AltGr+3)18 és entert neki. Kiszámolja magától. Ha nem jutsz gép elé, akkor vondd össze:
3^18=9^9=