+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899=0
A végeredmény elméletileg 1,666
2011. nov. 21. 17:15
2/4 BKRS válasza:
+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899=0
Ha nincsenek zarojelek es a 9,899-nek nincs mertekegysege, akkor
20.7 KNm +9,899A = 0
A = -20,7KNm/9,899 = -2.09112032KNm
3/4 A kérdező kommentje:
bocs lemaradt az :9,899m
+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899m=0
2011. nov. 21. 17:26
4/4 A kérdező kommentje:
óhh h.lye vagyok megoldódott végig rosz volt a képlet :S
+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899=0
helyett
+2,9KN*3m-4,2KN*6m+A*9,899=0 és így már kijön az A=1,666
2011. nov. 21. 17:39