Hogy jön ki a végeredmény?


+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899=0



A végeredmény elméletileg 1,666


2011. nov. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
WTF?!
2011. nov. 21. 17:21
 2/4 BKRS ***** válasza:

+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899=0

Ha nincsenek zarojelek es a 9,899-nek nincs mertekegysege, akkor

20.7 KNm +9,899A = 0

A = -20,7KNm/9,899 = -2.09112032KNm

2011. nov. 21. 17:23
 3/4 A kérdező kommentje:

bocs lemaradt az :9,899m


+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899m=0

2011. nov. 21. 17:26
 4/4 A kérdező kommentje:

óhh h.lye vagyok megoldódott végig rosz volt a képlet :S


+2,9KN*3m+4,2KN*6m+A*9,899=0

helyett

+2,9KN*3m-4,2KN*6m+A*9,899=0 és így már kijön az A=1,666

2011. nov. 21. 17:39