Segítsetek!!2011. nov. 9. 18:20
1/3 anonim válasza:
W=F*s=25000*9=225000
P=W*t=225000*30=6750000W=6750kW
2/3 bongolo válasza:
Csak majdnem jó a megoldás... P=W/t nem pedig W·t