2011. okt. 26. 15:17
1/5 mantis religiosa válasza:
3:1 az arány. Oszd el a 84-et 4-gyel, az 21 és meg van a megoldás: 21 és 63.
2/5 anonim válasza:
Bizony! 63 + 21
x + y = 84, és y=3x
x + 3x = 84
4x=84
x=21
y=3*21
y=63
3/5 A kérdező kommentje:
kössziii
2011. okt. 27. 14:50
4/5 anonim válasza:
Teljesen lebénult az agyad, hogy már egy sima matekfeladat miatt is a gyk-ra kell rohangálni?
5/5 anonim válasza:
15:47
Mivel nem tudta, hogy kell kiszámolni, ezért fordult ide...
Nem értem, miért kell lehurrogni...
Te úgy születtél, hogy mindent tudsz?
Neked semmiféle kérdésed nincs itt a gyakorikérdéseken?
Ha igen, akkor miért teszed fel, hisz ha nem tudod, akkor neked is lebénulhatott az agyad!?