Hogyan kellene megoldani?:)2011. okt. 19. 19:44
1/3 BKRS válasza:
Mi a kerdes? Mi az utolso szamjegy, a szamjegyek szama vagy kell a teljes szam?
2^623 = 2^3 * 2^620 = 8* (2^10)^62 =8*(1024)^62
Ami kb 62*3=186 jegyu szam lesz. Kicsit maceras leirni is meg szamolni is vele.
2/3 anonim válasza:
Megoldani egyenletet lehet, nem kifejezést. Mi a kérdés?
3/3 anonim válasza:
LOG(2^623 , 10)=187,54... látható, hogy 187 jegyű szám.
34808659497239648579720852704622583960672214563358764118798771041101647699040812580153753748454066465596331097210650690541753423472407821641942301328447068696990926165468330002463334596608.
Ezzel tovább kezdeni valamit nem lehet. Üdv: Sz. Gy.