2011. okt. 18. 18:13
1/2 Darcy01 válasza:
V2/V1 = T2/T1
V2/3 = 500/300
V2 = 5 m^3
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen,nagyon sokat segítettél.
2011. okt. 18. 18:43