Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » KI tud jól történeteket...

Vági Réka kérdése:

KI tud jól történeteket kitalálni? :/

Figyelt kérdés

szóval egy mítoszt kellene irnom bármiről. nem azt kérem h valaki irjon ide nekem egyet hanem azt hogyha van ötlete akkor nagyon vázlatosan le tudná nekem irni pl. miért dorombol a macska ? miért fúj a szél?

bármiről előre is köszönöm annak aki segít :)


2011. szept. 26. 18:26
 1/2 A kérdező kommentje:

lécci nagyon sürgős lenne

nincs megadva cím téma semmi

arról amiről akarsz vagy tök mindegy léccci nagyon sürgőőős :(

2011. szept. 26. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon ,pofon egyszerű feladat. A mítosz az kitalált dolgokból áll,amit az ember ész nélkül feltételez,csupa mese .

Tegyük a példát ,hogy mér fúj a szél?

Mivel ugye a mítosz lehet, bocsánat -de hülyeség is ,akkor bármit írhatsz.

Röviden leírom,mer nekem is van házim !:)

Mellékletekkel egészítsd ki. - Egyik nap nagyon nem volt jó kedve egy embernek. Mérgébe az a mániája ,hogy a ruháit szárítja az ablakba, lobogtatja. Ez a "szél, fújós" dolog végig ment egész városba. És már mindenki ezt csinálta,innen ered a szél.. blablablaa.' Ez volt az első dolog ami eszembe jutott. Bocsi! :D

10 perc alatt megleszel vele,nyugi!

2011. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!