2011. szept. 21. 23:02
2/5 anonim válasza:
Előző nem tudom miket írt, de szerintem nagy baromság.
[(6*4):3]*3*1=24
3/5 anonim válasza:
Baromsag volt, h apad nem huzott kotont. Konstans derivaltja 0, bar kinek is beszelek en...
4/5 anonim válasza:
6:(1-3:4)=6/(1-3/4)=6/(1/4)=6*4=24
5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. szept. 22. 16:04