24-nek kell kijönni. Van négy szám.1,3,4,6 Alapmüveletek:-, +, :, ×, hatványozni nem lehet. Hogyan lehet ezeket a számokat úgy variálni hogy 24 legyen a vége?

2011. szept. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
6*4+(1+3)'=24
2011. szept. 21. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Előző nem tudom miket írt, de szerintem nagy baromság.


[(6*4):3]*3*1=24

2011. szept. 22. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Baromsag volt, h apad nem huzott kotont. Konstans derivaltja 0, bar kinek is beszelek en...
2011. szept. 22. 00:51
 4/5 anonim ***** válasza:
6:(1-3:4)=6/(1-3/4)=6/(1/4)=6*4=24
2011. szept. 22. 13:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. szept. 22. 16:04