2011. szept. 8. 22:28
1/1 anonim válasza:
μ = 0,25
v = 8 m/s
g = 9,81 m/s²
E = F*s = ½*m*v²
F = m*g*μ
m*g*μ*s = ½*m*v²
g*μ*s = ½*v²
s = ½*v²/(g*μ) = ?