Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írjak ebbe a fogalmazásba?...

Mit írjak ebbe a fogalmazásba? SOS.

Figyelt kérdés

Holnapra kéne..de azt sem tudom hogy magyarul mit jelenteken a kérdések.

Ezekre a kérdésekre kell 80 szóban válaszolni:

×Do you like shopping?

×Where do you usually go shopping for clothes/food etc?

×Do you prefer the shops in your area?Why/why not?

×Do you enjoy shopping at shopping centres?Why/Why not?

×How often do you go to shopping centres?

×How much time do you usually spend when you go shopping?

Nagyon szépen kérlek titeket, akár csak magyarul (majd vhogy megpróbálom lefordítani) de írjátok meg.Nem baj ha nem az én szokásiam vannak benne..

de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá...

köszönöm szépen előre is..: )


2011. máj. 26. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdések:

Szeretsz vásárolni? Hol vásárolsz általában ruhákat/ételeket? Kedveled a boltokat a lakóhelyeden? Miért ill. miért nem? Élvezed a vásárlást bevásárlóközpontokban? miért/miért nem? Milyen gyakran mész bevásárlóközpontokba? Mennyi időt töltesz el vásárlással?

Na szóval. Kb. egy ilyet ki lehet hozni belőle:

I like shopping, because I often buy something new thing for myself. I usually buy clothes in small shops. These shops always sell something fashionable. I prefer buy foods in a supermarket to small shops, because there's a big range of products and you can buy everything under one roof. Naturally I like small shops in my area, too. Of course I enjoy shopping centres very much, because you can everything buy there. There are a lot of shops there and you can find everything. I often go there to buy clothes or shoes. Shopping usually takes a long time for me, especially when I buy something for myself. It depends on also the goods.

Nem tudom hány szó de szerintem már van olyan 80 körül :D

2011. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyarul:

Szeretek vásárolni, mivel mindig veszek valami új dolgot magamnak. Általában ruhákat kis üzletekben veszek. Ezek a boltok mindig valami divatosat árulnak. Ételt jobban szeretek szupermarketekben vásárolni, mint kis üzletekben, mert az áruknak széles a választéka és mindent meg tudok venni egy helyen. Természetesen szeretem a kis boltokat is a lakóhelyemen.

Szeretem a bevásárlóközpontokat, mivel ott mindent lehet venni. Gyakran megyek ruhát vagy cipőt vásárolni oda. A vásárlás hosszú ideig tart nekem, különösen mikor magamnak veszek valamit. Az árutól is függ.

Előző voltam. :)

2011. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

like shopping, because I often buy something new thing for myself. I usually buy clothes in small shops. These shops always sell something fashionable. I prefer buy foods in a supermarket to small shops, because there's a big range of products and you can buy everything under one roof. Naturally I like small shops in my area, too. Of course I enjoy shopping centres very much, because you can everything buy there. There are a lot of shops there and you can find everything. I often go there to buy clothes or shoes. Shopping usually takes a long time for me, especially when I buy something for myself. It depends on also the goods.


Kedves 71%-os, remélem, nem haragszol, ha kijavítalak, ahol kell:


I prefer buyING

I prefer buy foods in a supermarket, NOT IN small shops

you can buy everithing AT ONE PLACE

You can buy everything there (szórend!)

It also depends on the goods (szórend!)

2011. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, sőt örülök is neki :) Magamat sajna nem tudom túl jól visszaellenőrizni :S :D
2011. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké :)

Amúgy jó lett, amit írtál, és ez megvan 80 szó bőven. :)

2011. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaaaajj.Nagyonnagyon szépen köszönöm.rengeteget segítettek.: ))
2011. máj. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!