Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írjak egy ilyen fogalmazásba?

Mit írjak egy ilyen fogalmazásba?

Figyelt kérdés

A főiskolán azt a feladatot kaptuk,hogy írjunk 1 oldalas fogalmazást ezzel a címmel: A felnőttkori tanulás szükségessége és sajátosságai személyes tapasztalatok alapján

Egyszerűnek tűnt ez a feladat,de mivel soha nem tudtam igazán jó fogalmazást írni,így most segítségre szorulok.Vajon mit írjak ebbe?Mit akarhat olvasni ezzel kapcsolatban a tanár?


2010. okt. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le, hogy milyen hatásai vannak a felnőttkori tanulásnak, az egyén életére. Mi változik meg a tanulás után, során. Hogyan változik az élete, lesz e több kapcsolatrendszere, pénze, tudása, milyen hatással van a tanulás a családjára, a karrierjére...stb
2010. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk.. ha vki a gimnáziumot estin végzi, hátrányok, előnyök (lesz érettségije, viszont munka mellet nehezebb, hasonlók..)

Ha egyetemet később, akkor szintén a munka, mindkettőhöz lehet a család, gyerekek mellett nehéz, de érettségivel többre megy, diplomával több lábon áll...

2010. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem esetleg ebbe a témába tartozhat az is, hogy az orvosok az egyetem elvégzése után szaklapokat olvassanak, és ezzel tájékozódjanak az új gyógymódokról. Ez tulajdonképpen ismeretszerzés, tehát tanulás. És kifejezetten előnyös lehet...

Illetve ugyan ez kutatóknál is. Mindig tudni kell az aktuális újdonságokról. Egy rosszul tájékozott kutató elveszett a tudományos világban...

2010. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az lenne a feladat, hogy találd ki, mit szeretne olvasni a tanár.

Oda van írva, a személyes tapasztalataidra kíváncsiak.

Itt pedig senki nem tudhatja, mik a Te személyes tapasztalataid, ezzel kapcsolatban.


Durván megfogalmazva, azt írd le, mit keresel éppen a főiskolán? Minek mentél oda?

Szerintem ez a feladat.

Erről egy főiskolásnak kell tudni írni egy oldalt. Sőt még egy 7 éves gyerekneknek is kellene tudni.

2010. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!