2011. máj. 17. 15:28
1/4 anonim 



válasza:





Taska= 6300, Cipo= 5100, Ora= 12600.
2/4 gr. Shadow válasza:
óra=2x
táska=x
cipő=x-1200
2x+(x-1200)+x=24000
4x=25200
x=6300
vagyis 6300+5100+12600=24000
3/4 anonim válasza:
24000=4t-1200.... vedd ugy h 4 táska van mert 2 táska azóra plusz a táska és egycipő ami vágod 1táska-1200..:)...a végeredmény amugy annyi h egy tatyó 6300 az óra 12600 és a cipő pedig 5100:)) hány éves vagy te??xD
4/4 A kérdező kommentje:
hány éves vagyok?megírom: 32.lányomnak volt ez a leckéje és nem értette sem ő,sem én, sőt elmentünk az osztály legjobb matekosához és ő sem tudta megcsinálni.de örülők,hogy te azért"vágod"!Különben köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 18. 09:49