Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy tudom leírni SPANYOLul...

Hogy tudom leírni SPANYOLul ezt a pár mondatot?

Figyelt kérdés

Az osztályból 1 embert kell jellemezni külsőleg és van egy két mondat amit nem tudok leírni.Kéne egy kis segítség a kezdéshez.

Erről a pár mondatról lenne szó:

(lányról van szó)

Közepesen hosszú barna haja van.Zöld szeme van.Alacsony és nagyon vékony.Soha nem sminkeli magát.Szerintem nagyon aranyos és kedves lány. Zenei ízlésünk sokszor megegyezik. Szeret dobolni.


2011. máj. 10. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
(Ella) tiene el pelo medio largo. Tiene ojos verdes. Es baja y muy delgada. Nunca se maquilla. Creo que ella es muy linda y amable. Nuestro gusto de música es muchas veces muy parecido. A ella le gusta tocar el tambor.
2011. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Medio largo cabello castaño. Ojos verdes. Bajo y muy delgado. Nunca se maquillaje. Creo que es una chica muy linda y dulce. El gusto musical es a menudo la misma. Le gusta tocar la batería.
2011. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!