Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Töri érettségi szóbeli segítség?

Töri érettségi szóbeli segítség?

Figyelt kérdés
Per pillanat konkrétan Róma bukása, és az Ókori demokrácia(görög) érdekelne. Van valami olyan oldal, ahol JÓ, részletes kidolgozott tételek vannak, vagy kérdések, ami alapján kidolgozhatom?
2011. ápr. 17. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
középiskolai 9.es töri könyved :).
2011. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ennyire hülye azért én sem vagyok, azért kérdeztem h vannak e jó kérdések mert fölöslegesen nem akarok kiírni 40 oldalt...
2011. ápr. 17. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha abból nem tudsz rájönni mi a lényeg és hogy mi a frászt kéne írnod akkor részvétem
2011. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt úgy imádom, amikor ilyen kötekedő értelmetlen bunkók bírnak írni, akiknek nincs jobb dolguk mint okoskodni... Képzeld, tudom használni a töri könyvem, de tudod vannak érettségi kérdéssoros tankönyvek amiben vannak kérdések a tételekhez, és segít a kidolgozásban. Nem akartam megvenni, mert csak ez a 2 tételem nincs meg. Gondoltam kiírom ide ezt a kérdést, hátha fent vannak neten valahol ezek, mert ez az oldal arra van, hogy megkérdezzem amit akarok, és válaszoljon az aki tud. Aki meg nem az ne írjon... Enyhén csökken a színvonal, na de mindegy, akkor majd kidolgozom a csökött agyammal a könyvemből!
2011. ápr. 17. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, itt van az én tételem, sajnos csak a demokráciával szolgálhatok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!