Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség kéne irodalomban?!

Segítség kéne irodalomban?!

Figyelt kérdés
Abból írunk dolgozatot , hogy jellemezni kell külön vagy pedig összehasonlítani kell 2 különböző műben lévő szereplőt. A jellemzés nem jelent gondot , csak nem tudom hogyan osszam fel-> bevezetésbe és befejezésbe mit írjak? Mert múltkori dolgozatnál is ez volt a hibám , hogy egyből elkezdtem írni az adott személyről tagolás nélkül. Most nem szeretném ugyanezt elkövetni. Tudnátok ötleteket adni , hogy kezdjek el írni egy adott szereplőről, vagy egy összehasonlítást , hogy kezdjek el?
2011. ápr. 13. 14:25
 1/1 anonim válasza:
Ha összehasonlítást írsz, befejezésnek szerintem írhatnád azt, hogy neked melyik szereplő szimpatikusabb és miért. Ha jellemzést írsz egy szereplőről, akkor szintén befejezésnek leírhatod, hogy szimpatikus-e vagy sem és írd le azt is, hogy miért.
2011. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!