2011. márc. 22. 17:51
1/1 anonim válasza:
1000-től 9999-ig összesen 9000 darab számjegy van.
7000-től (mert 6999-nél nagyobbnak kell lennie) 9999-ig pedig 3000 darab szám.
Valószínűség: kedvező / összes = 3000/9000 = 1/3