2011. márc. 7. 21:29
1/2 DudoloPocok válasza:
CH4+2O2=CO2+2H2O
16g metán ->36 g víz
120g*0,8=96 g metánunk van
ha 16g metán ->36 g víz
akkor 96 g metán x g víz
=36*96/16=216 g víz keletkezik
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. márc. 7. 22:51