Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazás. Tippek? Ötletek?

Fogalmazás. Tippek? Ötletek?

Figyelt kérdés

A fogalmazásom címe: A nehéz feladat.

Kitalált történetet kell írjak.De fogalmam sincs mit.Ma teljesen kivagyok,gondolkodni sem tudom,meg még egy csomó családi probléma,de ebbe most nem mennék bele.Szóval tippek?Te mit írnál?Bunkó válaszokat légyszi ne.


2011. febr. 27. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ááá én imádok fogalmazásokat írni... Na de ugye nem szeretnéd,hogy más írja meg helyetted?! "A nehéz feladat" perpillanat az az egyik nehéz feladatod,hogy fogalmazást írj. Szóval arról is írhatsz,hogy nem jut semmi az eszedbe,meg hogy mikre gondoltál,kiktől kértél segítséget és a többi. Sok sikert! :)

L/15

2011. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló ötlete tényleg jónak tűnik.:)

Szerintem írhatnál például,arról,hogy a szüleid köteleznek arra,hogy megtanulj kínaiul.

2011. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ducinak lefogyni, hihetetlenül nehéz feladat!
2011. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!