2011. febr. 15. 20:10
1/1 DudoloPocok válasza:
x - kevesebb mint 3 szoba
y- 3 szoba
z 4 szoba
v- szoba 5
w-több mint 5 szoba 4 db
10+y+z+v+4=25
keressük x+z+v=11
10=4+v ... v=6
3 és 4 szobás összesen 5 (11-6)