2011. febr. 9. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

2400g-700g=1700g


12/7 * 5/6 = 10/7


ha nem megy, nyugodtan vegyél még 2 giga ramod, a procid helyén úgy tűnik egy buta agy van, ami eltévesztette a kategóriát!

2011. febr. 9. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
nos ajánlom hogy előbb tanulj meg olvasni!
2011. febr. 9. 21:37
 3/7 anonim válasza:
1kiló 70deka, 10 heted. Nem ártana a helyesírást is gyakorolni.
2011. febr. 9. 21:38
 4/7 anonim válasza:
44%

három egész 5tized kilogram hétszeresének a háromnegyedét oszd el kettő nyolcadra és megkapod az eredményt: 3,153486×4865138÷234 sin=215° cos=10°!

® R´S(A1,...Ak,B1,...,Bl)

Formálisan: R(A1,...Ak)


S(B1,...,Bl)

– meg kell adni R biznoyos attribútumait is (Ai1,...Ail);


Példa: az úniónál bemutatott R-re és S-re k=l=2 ® k+l=4

R S kiszámítása attól függ, hogy melyek a közös attribútumnevek a relációkban:


R(A1,...Ak,B1,...,Bs)


S(A1,...Ak,C1,...,Cd)

Remélem érthető voltam!

2011. febr. 9. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
olvasásra azt hittem h könnyű feladat, de aztán rájöttem h téll nem könnyű ha már a tudományok témakör helyett az INFORMATIKA témakörbe rakod xD
2011. febr. 9. 21:46
 6/7 DudoloPocok ***** válasza:

negyedik válaszolónak:

tökéletes, minden részletre gondosan ügyelő megoldás.


Csak gratulálni tudok.


Lenyűgöztél !!!!!!!

2011. febr. 10. 16:49
 7/7 anonim válasza:

negyedik vok.

:DD Jó kis megldás?:D

2011. febr. 11. 13:21