Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Baj, ha most megoldásokból...

Baj, ha most megoldásokból tanulok?

Figyelt kérdés
A tanár kémiából úgy adott fel leckét, hogy nem is tudtam hogy kezdjek neki. Aztán megnéztem a megoldását az elsőnek, szépen felfogtam, és utána a többit. De most bűntudatom van, hogy megnéztem a megoldásokat, de komolyan értem MOST MÁR az elvet, csak félek, hogy ezzel magamat csapom be :( Ha egyet megnézek, a többit is meg tudom csinálni, csak utána leellenőrzöm. Keverési egyenletekről van szó, és nem is beszéltünk még ilyenről :(
2011. febr. 9. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
A többit már igyekeztem magamtól megírni, és utána néztem csak meg a megoldásokat, miután kész lett.
2011. febr. 9. 20:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen jó. Mindig először magadtól próbálj meg rájönni, ha nem megy, akkor nézd meg a megoldást, és próbáld megérteni. Jól csinálod, most már legalább érted, ne legyen bűntudatod! ;)
2011. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon jó tanulási módszer. Én sokat tanultam így, hogy megnéztem a megoldást, utána megpróbáltam "kiszenvedni" valahogy azt az eredményt. Így jobban meg is maradt:)
2011. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így tanultam az elején. Aztán országos első lettem hetedikben és nyolcadikban is kémiából. Ezekkel a módszerekkel.

Ne legyen bűntudatod, teljesen helyes a taktikád.

2011. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csalás.
2011. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!