Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szegény gazdagok olvasónapló?

Szegény gazdagok olvasónapló?

Figyelt kérdés
Aki tudna adni fejezetenként Szegény Gazdagok olvasónaplót? Az a baj,hogy fontos lenne. Most jöttem a suliba,és elvárják,hogy csináljam meg. Nem is tudtam. Olyan 2 hét múlva kell... Az a gondom ,hogy még nagyon sok dolgot kell csinálnom,pótolnom ,tehát nincs időm elolvasni. Igazából szoktam,ez kivételen alkalom lenne. Ha tudsz ,légyszi írd le. Köszönöm.
2011. febr. 8. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszek neked.


Egyébként ritka jó könyv, Jókaitól talán a legjobb, pár nap alatt elolvasnád...gépezés helyett próbáld ki ezt.

2011. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy nem hiszel nekem... :(


Mondom,nincs időm. Szeretem az ilyen regényeket,és nagyon szívesen el is olvasnám. Komolyan sajnálom ,hogy egyszerűen nem megy. Regngeteget kell pótonom....

De nem is az a lényeg.

Ha valakivek megvan,nagyon szépen kéren adja meg. Ha kell valami,ami nekem is megvan odaadom....

Amúgy ez 10.es könyv (nekik kötelező), és mi 6. osztályban kapjuk elolvasni. El is kezdtem,de tényleg nem volt időm (eddig 1 hete vagyok itt) ,és nagyon nem értem még a lényegét...

2011. febr. 8. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!