Hogy van ez magyarul?

Figyelt kérdés

Der Titel meiner Jahrgangsarbeit ist das Schwarze Loch.

Ich habe dieses Thema gewählt, weil ich schon viel über dieses Thema gelesen habe, und ich mich für dieses Thema interessiere.

In meiner Arbeit habe ich im ersten Kapitel über die „Entstehung von Schwarzen Löchern“ geschrieben.

Im zweiten Kapitel habe ich mit Beweise für „die Existenz von Schwarzen Löchern beschäftigt”.

Im dritten Kapitel kann man über xy lesen.

Hier habe ich nach die Themen ______________ bearbeiten.

Außerdem habe ich nach über [+A] _____________ geschrieben.

Der Schwerpunkt meiner Arbeit bedeutet ___________. (a munkám súlypontja a … volt)

Ich habe in meiner Arbeit erfahren ……… (KATI szórend)

Am interessantesten habe ich im meiner Arbeit gefunden ___________.

Am Schwersten war ______e Informationen zu selektieren.

- Materialen zu sammeln.

- e Arbeit zu beginnen.

- am wissenschaftlichen Schreibstil zu erlernen.

Meine wichtigsten Quellen (forrás) waren ___________.

Ich empfehle meine Arbeit zu lesen weil man viel Neues über das Thema ________ erfahren kann.

Ich hoffe darauf, dass meine Arbeit mein Interesse für dieses Thema geweckt hat.

(SZÖVEGFORDÍTÓS MEGOLDÁSOKAT NEM VÁROK!!!) CSAK NÉMETÜL TUDÓK VÁLASZÁT SZERETNÉM!!köszi


2011. febr. 7. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
németül tudó vagyok, de nem vágom mit szeretnél ezzel a feladattal:D
2011. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak azt hogy ez mit jelent magyarul
2011. febr. 8. 07:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy vázlata annak, hogyan írd meg a fogalmazást. Erre voltál kiváncsi, vagy fordítással többre mennél?
2011. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez az évfolyam dolgozatom bevezetője csak nem voltam az órán mert beteg voltam és az osztálytársam ezt küldte el emailben.arra lennék kíváncsi hogy mit jelentenek egyes mondatok
2011. febr. 8. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyes mondatok? Melyikek kellenek?

Akkor mégiscsak fordítást vársz. Melyik mondatokat kérdezed?

2011. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen az egész szöveg magyarra fordítását szeretném :D
2011. febr. 8. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

SAJÁT fordítás:

Az "évfolyamvizsgám" címe: a Fekete Lyuk.

Ezt a témát választottam, mert már sokat olvastam erről a témáról és érdekel is. A dolgozatom első fejezetében a a fekete lyukak keletkezéséről írtam. a második f-ben a fekete lyukak létezésének bizonyításával foglalkoztam. a 3.ban xyról lehet olvasni. itt a témák után ... dolgozam ki. Ezenkívül erről írtam. A dogámban tapasztaltam... A legérdekesebbnek a dogámban ezt találtam. A legnehezebb az infok szelektálása volt. Anyagok gyűjtése, munka elkezdése, tudományo stílust megtanulni. A legfontosabb forrásaim:. Ajánlom a munkámat elolvasni, mert sok új dolgot lehet megtudni a támávval kapcsolatban. Remélem, hogy a dogám/munkám felkeltette az "érdeklődésEMEt" a téma iránt. Like-ot! NAgyon szívesen

2011. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
thx !!!!!
2011. febr. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!