Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
(Angolra kellene,) miért jó és miért rossz a kis család, ill. a nagy család?
2009. febr. 8. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

De utáltam az ilyeneket...

Leírhatod, hogy egy kis családban könnyebb alkalmazkodni, könnyebb elvonulni. Könnyebb megszervezni egy családi összejövetelt, kirándulást.


Nagy család zajos általában, de sosem magányos az ember. Jobban meg kell tanulni figyelembe venni mások érdekeit, ami hasznos lehet szocializációban. Jobb hangulatúak az összejövetelek, mindig van kéznél valaki, aki segít.


Konkluzióként leírhatod, a család nagyságánál sokkal fontosabb, hogy a család jól működjön, és figyeljenek egymásra a családtagok!


Sok sikert!

2009. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!

köszi a segítséget, igaz most már nem aktuális, de szerintem később még hasznát vehetem :)

2009. febr. 12. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!