5 köbdeciméter hány köbméter?

2011. febr. 1. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
5000
2011. febr. 1. 21:06
 2/8 anonim válasza:
5*10-3
2011. febr. 1. 21:07
 3/8 anonim válasza:
vagyis 0,005
2011. febr. 1. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Matematika 6. osztály...
2011. febr. 1. 21:11
 5/8 anonim válasza:
1m = 10dm => 1m^3 = 10^3 dm^3 => 1 m^3 = 1000 dm^3 => 1dm^3 = 0,001 m^3 => 5 dm^3 = 5 liter = 0,005 m^3
2011. febr. 1. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 3. 20:48
 7/8 A kérdező kommentje:

tehát 0,001

köszönöm a 21:24esnek:)

2011. febr. 6. 19:54
 8/8 A kérdező kommentje:
*0,005
2011. febr. 6. 19:54