2011. febr. 1. 21:02
5/8 anonim válasza:
1m = 10dm => 1m^3 = 10^3 dm^3 => 1 m^3 = 1000 dm^3 => 1dm^3 = 0,001 m^3 => 5 dm^3 = 5 liter = 0,005 m^3
7/8 A kérdező kommentje:
tehát 0,001
köszönöm a 21:24esnek:)
2011. febr. 6. 19:54
8/8 A kérdező kommentje:
*0,005
2011. febr. 6. 19:54