Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Válaszoltok nekem erre a két...

Válaszoltok nekem erre a két kérdésre?

Figyelt kérdés

Németből kaptam egy házit, és ez a két kérdés nem érthető :S ( leforditom magyarra is ha nem tud valaki németül)


- Im Internet gibt s keine Privatheit.

- Az interneten nincs magánélet.


- Das Internet ermöglicht eine offene Kommunikation und Interaktion, die es noch nie gegeben hat.

- Az internet lehetővé tesz egy nyitott kommunikációt és interakciót, amit még soha nem adak.


Ez a 2 kérdés van. Az a feladat hogy egyetértek-e vele vagy nem, és indokolni is kell.

Ha esetleg valaki legalább magarul leirja amit gondol annak nagyon örülnék


előre is nagyon nagy szépen köszönöm mindenkinek :)


2011. jan. 30. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első talán arra utalhat, hogy csomóan kiírják a személyes dolgaikat a netre. MSN-enpl. Blogokat vezetnek.


A második meg arra, hogy amíg nem volt net, addig az emberek csak levélben meg telefonon tudtak kommunikálni.

Most már lehet vebcamozni, csoportos beszélgetéseket szervezni, skypolni meg mindenfélét.

És ez ugye baromi gyors is:)

2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönömm

nagyon sokat segítettél :)

köszyy

2011. jan. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!