2009. febr. 1. 11:53
1/1 anonim válasza:
5*25.000*25.000 cm2. 1m2=100*100cm2=10.000cm2 (10^4)
Vagyis: 5*25*25*10^3*10^3/(10^4)m2= 5*625*10^6/(10^4)m2=3125*10^2m2=3125*100m2=312.500m2
Háromszáztizenkétezer-ötszáz négyzetméter. Remélem jól számoltam :)