Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Maupassant: A két jó barát...

Maupassant: A két jó barát elemezésében tudnál nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is. Nagyon fontos lenne!
2009. jan. 31. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

huu, jopàr évvel ezelott még zh -t is irtam belole. Sajna csak magàra a torténetre emlékszem (nagy vonalakban), amit tanàcsolni tudok,irj a francia-porosz hàborurol- probàld meg kicsit kibonatni a cimet, mert metaforaként is értelmezheto ( két baràt), irj a Maupassant-ra jellemzo narràciorol. Gondolom francia szakos egyetemista vagy fosulis vagy, igy beszélsz franciàul, keress rà francia oldalakon, lehet, talàlsz valami tàmpontot.

Hàt, remélem, ha sokat nem is, de valamennyit tudtam segiteni

2009. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Bár egyenlőre még nem nagyon tudom, hogyan fogjak hozzá-mégcsak gimnáziumban tanulok, és olasz-angol szakos vagyok...a magyar tanárom viszont elmebeteg!
2009. febr. 2. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!