Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Én anyámnál élek de most júni...

Én anyámnál élek de most júni 26 án leszek 13 om elköltözhetek apámhoz?

Figyelt kérdés
Én anyámnál élek de most júni 26 án leszek 13 om elköltözhetek apámhoz?
2011. jan. 11. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. 18 éves korodig erről nem dönthetsz. 12 éven felül kikérik a gyerek véleményét is, ha eddig ezt nem tették meg, esetleg apukád újraindíthatná az elhelyezési pert. Persze fontos, hogy apukád is akarja, hogy odamenj, és hogy ettől függetlenül dönthet úgy a bíró, hogy maradsz anyádnál. Akkor nem tehetsz ellene semmit.


Miért olyan rossz ott?

2011. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem lehet túl jó, ha az "anyám" ill. "apám" megnevezést használta. Mindenesetre hiába leszel 13 senkit sem érdekel. Bár szerintem egy 13 éves gyerek már bíróság nélkül is dönthet arról, hogy hol szeretne lakni... De ezzel nem felbátorítani akarlak.
2011. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
OFF: Én is június 26-án születtem! :)
2011. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!