Ez hogy van magyarul?

Figyelt kérdés

In paris,read out the dialouge.

A: Mm,that was wonderful coffee.Oh,it's so nice to be here in Brussels with you,Lisa and I can't wait to go shopping!

L: Ah,you've come to the right place,then!

Boutiques,confectioner's shop,lace shops,antique shops,enormous demartment stores-you can shop till you drop,my dear.


Naggyából értem, csak ez egy szorgalmi feladat és szeretném ha szépen lenne megfogalmazva. :D


2011. jan. 8. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
lol:D mmekkora f*s vagy első:D
2011. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párizs; olvasd fel a dialógust.


A: Mm, ez csodás kávé volt. Ó, olyan kellemes itt lenni Brüsszelben veled, Lisa és én alig várjuk, hogy menjünk vásárolni!

L: Á, akkor jó helyre jöttetek! Butikok, cukrászdák, csipkeboltok, antik boltok, hatalmas áruházak - addig vásárolhattok, amíg bírtok, drágám.

2011. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Párizsban, olvassa el a párbeszéd.

V: Mm, hogy csodálatos volt coffee.Oh, annyira szép, hogy itt Brüsszelben veled, Lisa és én alig várom, hogy menjen vásárolni!

L: Ó, akkor jöttem, hogy a megfelelő helyre, majd!

Butikok, cukrászda, üzletek csipke, antik üzletek, áruházak hatalmas demartment-vásárolhat kifulladásig, kedvesem. (ezt dobja ki a goolge)

2011. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi az utolsó kettőnek, az első meg kapja be
2011. jan. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!