Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki megmondaná nekem isten...

Valaki megmondaná nekem isten hogy teremtette Évát? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

azt tudom hogy Ádám bordájából.. stb.. de hogy hol és hogyan pontosan mit történt.. arra lennék kíváncsi mert.. sehol nem találom..


Köszönöm!


2011. jan. 7. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy, hulyeseg az egesz, egyik sem letezett, nincs mirol beszelni:P
2011. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kérlek.. tényleg nagyon fontos... irodalom órára kell..
2011. jan. 7. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd ezt: A Biblia a világ leghosszabb mesekönyve. A benne szereplő történetek tehát fiktívek, azaz kitaláltak. Több milliárd utánzatot adtak ki belőle, így nem tudni mi az igazság. Én nem hiszek a mesékben így nem vagyok köteles válaszolni.


Egyébként és 14/f létemre, nem voltam soha hittanórán, ha véletlen valami keresztény műsor volt a tévében rohantam százfele, és még ( ne kérdezzétek hogy ) d tudom hogy hogy volt.

2011. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha esetleg van otthon bibliád:

És nevet ada az ember minden baromnak, az ég madarainak, és minden mezei vadnak; de az embernek hozzá illõ segítõ társat nem talált vala.

Bocsáta tehát az Úr Isten mély álmot az emberre, és ez elaluvék. Akkor kivõn egyet annak oldalbordái közûl, és hússal tölté be annak helyét.

És alkotá az Úr Isten azt az oldalbordát, a melyet kivett vala az emberbõl, asszonynyá, és vivé az emberhez. És monda az ember: Ez már csontomból való csont, és testembõl való test: ez asszonyembernek neveztessék, mert emberbõl vétetett.

Üdv

2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képzelem ezekm után a válást. "Nála van a bordám adja vissza."
2011. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert nincs isten...


Ha az a kérdés, hogy a Biblia mit ír erről, akkor talán nyisd ki a Bibliát.

2011. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy laza fröccs mellett kérdezd ki az Urat, hogy csinálta? :-)
2011. jan. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés h hisztek-e Istenben?Nem érdekel senkit h nektek mi a hitetek.Neki volt egy kérdése és erre össz-vissz egy ember tudott normális választ adni...
2011. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!