Csak én utálok tanulni?

Figyelt kérdés
ki nem állhatom :) csak szenvedek ha tanulni kell ..:s
2011. jan. 3. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig, ha elolvasod a kérdésedre a válaszokat, abból is tanulni fogsz. A tanulás az ember egyik legfontosabb igénye. Te nem a tanulást utálod, hanem azt, amit az iskolában ilyen címen beléd akarnak nyomni. Gondolj arra, amit a legjobban szeretsz csinálni. Azt biztos szivesen tanulod.
2011. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
neked is vizsgaidőszakod van?
2011. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
neeem, gimibe járok...de akkor is annyira nem érdekel amit tanulunk..:s
2011. jan. 3. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a szavak jelentőségén akadunk meg akkor ott a pont. Igen az ember mindig tanul és nem ezt a tanulást utálja bla bla.

De a hagyományos értelemben igen és is utálok tanulni!!!!! Már amikor kinyitok egy marha nagy könyvet rám jön a hányinger és fél óra kel míg ráerőszakoljam magam a normális tanulásra....

2011. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Középiskolában szinte minden ember így van vele. Egyetemen már... nos 8-tól reggel 6-ig fogok tanulni az elkövetkező 4 napban, szóval sejtheted...
2011. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi az ami érdekel?
2011. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát amiket tanulunk az egyáltalán nem érdekel ilyen kémia meg fizika...nem fogom használni az életben úgyse sztem értelmetlen..törit se szeretem..de az a tanár miatt van..
2011. jan. 4. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
20:20 Mindez érthető, de nem erre gondoltam. Mi az, ami érdekel? Nem feltétlenül iskolai tantárgy, de az sem baj, ha az.
2011. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Gimi.... Én jogra járok, és én is utálok tanulni, pedig itt aztán (állítom, hogy az ország 2. legdurvább egyeteme) kell ám magolni rendesen. Magolni is utálok. Csak azt akarom mondani, hogy becsüld meg a gimit, mert nekem is azok voltak a boldog diákévek, mikor csak hülyültünk, és élveztük, hogy olyan családias minden még a suliban is. Egyetemen már elég szar a helyzet ebből a szempontból. És itt gyűlik össze az elkényeztetett, bunkó emberek nagy része is, úgyhogy élvezzed csak a gimit. ;)
2012. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!