Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig Misi...

Roxor3 kérdése:

Légy jó mindhalálig Misi jellemzése mondatban,10 mondat kellene holnapra? 14/L

Figyelt kérdés
Misi jellemzése E/1-ben.. 8-10 mondat kell .. Légyszives segitsetek. nem elég szavakkal meg is kell magyarázni.. elolvastam a könyvet csak már nem emlékszek rá.. légyszives!!
2010. dec. 14. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

google!!!

egy csomó oldalt írnak róla-.-

2010. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nyilas Misi: a debreceni nagy kollégium törékeny testalkatú és érzékeny lelkületű kis diákja merő tisztaság, becsület és tehetség. A mélységből jön, érzékeny lélekkel, a szülői ház emlékével. Azt hiszi, a felnőttek jók és tiszták. A kamaszgyerek mélyen érző, tiszta érzésű és gondolkodású, végtelenül jóhiszemű, szemérmes, félénk, poétikus alkat. Szellemi képességei az osztály legjobbjai közé emelik. Fizikailag gyenge, erkölcsileg érett, egyenes mégis könnyen hazugságba keveredik, mert szemérme még erősebb. Társas kapcsolatait tekintve tudja, hogy ő más, mint a többi, sőt azt is érzékeli és kimondja, hogy ő különb a többi fiúnál. Áhítja, hogy ismerjék fel jóságát és tisztaságát. Szüleitől a becsületesség és a jóság” parancsát hozza magával. Lelki kibontakozásában nagy szerepet kap a könyv.


Szerintetek ez jó?? E/1-ben is??

2010. dec. 14. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

és ezek alapján te miért nem tudod már elolvasni?

tessék elolvasni a művet..

2010. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
úgyértem újra utánnakeresni olyan nincs h elfelejtettem
2010. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha ezt akarod majd beadni a tanárnak, már most megmondom neked, hogy tudni fogja, hogy nem te írtad.
2010. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%
Olvasd el a könyvet, szerintem tényleg jó!
2011. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Heh nekünkis most ez van (nemolvastam el -.-'') egy rövid össze foglaló,misi tulajdonságai,reskontóval történteket 5vázlat pontba holnapra kell xD jó lenne egy kis segitség....
2011. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk 15 oldalas házi dolgozatot kell irni belőle, úgy, hogy nyári olvasmány volt, és most mondta, hogy aki kétesre áll, az irja meg. -.- 3 jegyünk van eddig, ez is 3-at ér. Örüljetek, hogy nektek csak ennyi
2013. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En is pont most csinaom :D nekunt 10 oldalas kell legyen. Most fejeztem be a jellemzeset :))
2014. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Oh, nálunk egy jó olvasónapló 50 oldalnál kezdődik:D
2015. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!