Hogyan kell tanulni?

Figyelt kérdés
A kérdés egyszerűnek tűnik de egy ideje mégis képtelen vagyok rá, kb fél percenként elkalandozok. Gyakorlatilag puskákon vészelem át a dolgokat de ez se mehet örökké és a jegyeim is rohamosan romlanak. Szóval valami tippet tudnátok adni?
2010. dec. 6. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Képzeld el, hogy egy útszéli árokban lapátolsz.

Ez majd meghozza a kedved.

2010. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
28%
nem kell tanulni, jól kell kinézni oszt kész
2010. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az pont nem elég :D
2010. dec. 6. 19:47
 4/7 anonim válasza:
attól függ :D
2010. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el néhányszor az anyagot, majd próbáld felidézni magadban mi is volt leírva a könyvben, kisebb részekre lebontva tanuld így az anyagot, amikor már az egyes részek kiadják a teljes anyagrészt akkor vagy kész. Fontos még hogy értsd is amit tanulsz, próbáld megkeresni az értelmét nem lehet mindent bemagolni, én jelenleg 15 perc alatt megtudok ezzel a módszerrel tanulni egy történelemleckét, pontosan és részletesen. Oldj meg néhány matekpéldát minden nap és olvass akkor egyre gyorsabban fog menni a tanulás.


Üdv, egy 11.-es stréber 4.9-es átlaggal.

2010. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D matekkal meg ilyesmivel nincs gondom csak elmélettel, köszi a tanácsot kipróbálom :D
2010. dec. 6. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A matematika a logikus gondolkodásmód fejlődése miatt fontos, ami elengedhetetlen a tanuláshoz azért írtam.
2010. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!