Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Hogyan lehet a leghatékonyabban és gyorsan tanulni Történelemből?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

kedves kérdésíró!:)

én úgyszoktam a törit tanulni(ált.hatékony:)

gondolom írtok vázlatot...és van könyvetek...

először :olvasd át a vázlatot(a füzetet)

majd a könyvet...ezután magadba egészítsd ki a füzetet

majd..írdd le a "komplett" történetet..

olvasgasd át...majd próbálgaasd felmondani magadnak(HANGOSAN!)addig gyakorold és mondd fel még nem megy tökéletesen:D

de ha mondjuk nemmegy 1x-re akkor tagold..:Dremélem így érthető..

és ha felelsz...akkor tűnj nagyon magabiztosnak...ez már +1 jegy!!!

nagyon fontos...mert ha nemtudod annyira..de nagyon magabiztos vagy...nem 2est kapsz..hanem 3ast:D

remélem segítettem:D


Egy Gimis Lány:D

2010. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
...én képtelen vok könyvből tanulni. Az én módszerem: füzetbe írok vázlatot, ezt megtanulom. Aztán neten rákeresek, és elolvasom, kiegészítem pár dologgal a könyvből. Utána mégegyszer elolvasom a neten. Fogok egy papírt, és leírom, mire emlékszem.:D Ha nem rögzült, újra átolvasom, de másnap reggel.
2010. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!