Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi dolgozat az űrkutatásról?

Házi dolgozat az űrkutatásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok,hétfőre házidolgozatot kellene írnom,az űrkutatás multjáról,jelenéről és jövőjéről.(szerepelni kellene benne az első űrhajósokrol,állatokrol,holdraszállás stb.) és ezt kb 3-4 oldalba kellene megoldani.

Nem találtam googlevel sem semmit az ürkutatás történetéről.(csak max. 1 oldalas vázlatokat)


2010. dec. 1. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el könyvtárba, ott biztos találsz legalább egy idevágó témájú könyvet.
2010. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocs,azt elfelejtettem odaírni,hogy nyomtatni kell.

A netről jó lenne valami.

2010. dec. 1. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Részletezem: 1. könyvtárban könyv (könyvek!) keresése. 2. A könyv elolvasása - ez elkerülhetetlen. Hasznos, ha közben jegyzeteket készítesz. 3. Jegyzetek átolvasása, gondolataid összefoglalása, vázlatírás. 4. A vázlat kibontása, a szöveg megírása saját szavaiddal, szerkesztés, ellenőrzés. 5. Kinyomtatás.


A teljes űrkutatásról külön könyvet lehetne írni. Nem volt esetleg szűkítve a téma, hogy pl. csak a magyar űrkutatásról szóljon, vagy csak a jelentősebb eseményekről?

Egy kis segítség, hogy mit keress a könyvtárban:

A világegyetem enciklopédiája

Dr. Both E.-Unvárai J. 1997: Magyar űrkutatás

2010. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!