Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítséget kérnék házifeladatban?

Segítséget kérnék házifeladatban?

Figyelt kérdés

Hogy hívták a Szent István által alapított pécsváradi monostorapátját,aki hagyomány szerint a pápa által küldött koronát Magyarországra hozta?


Milyen helyek vannak a Kárpát-medencében, amelyek Szent István nevét őrzik?


Hányan tudtak írni és olvasni latinul a középkor első századában Magyarországon?


,,Ora et Labora " <-- Hol épült fel ez a ma is működő főmonostorunk?


Sorolj fel 6 olyan cselekedetet, amivel Szent László kiérdemelte a SZENT jelzőt!


HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLPPPPPP!!!


2010. nov. 25. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
nem létezik,hogy neten nem találod meg a válaszokat vagy a tankönyvedben?Ha ennyire lusta vagy akkor ahhoz miért volt erőd hogy egyeltalán ide beírod?!Ennyi idő alatt már tuti kettőre tudnád a választ!
2010. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az elsőt tudom, Antiochiai Szent Attilának hívták.
2010. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az elsőnek: A gyakorikerdesek azért van, ha valmit nem tudsz, nem találsz, vagy csak nincs erőd megkeresni, akkor azt idebeíro, és a segítőkész emberek ( mint a második válaszoló)válaszolnak rá! Ez így megy!

a másodiknak : Nagyon szépen köszönöm :)

2010. nov. 25. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
na,szval:1.tök jó tanuló lehetsz 2.minden házit mással csináltatsz meg? 3.a komment megírása alatt még egy kérdésre megtaláltad volna a választ.4.ennyire lusta lennél ha tanulásról van szó?
2010. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
-.-" itt mindenki hülye? nem azért tettem fel a kérdésem hogy szapuljatok engem, hanem hogyha tudod, és akarsz segíteni, akkor kérlek!ha nem, akkor tartogasd meg a véleményedet magadnak!
2010. nov. 26. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
és még te hülyézed a másikat????Ez vicc,te NAGYON BUTA VAGY!
2010. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért szól be mindenki mert hogy feltettem egy kérdést, amire nem tudom a választ? AZÉRT TESZÜNK FEL KÉRDÉSEKET MERT NEM TUDJUK A VÁLASZT!!!!!!!!!!!!!És hogy megmondja valaki aki tudja! Nem azért tettem fel ezt a kérdést hogy bombázzátok az önbecsülésem, és hogy lehülyézzetek,lebutázzatok! Könyörgöm, akinek nincs normális véleménye és csak az intrikára képes, mit akar itt? Hagyjatok már békén! Szeretnék olyan válaszokat, amiből esetleg meg is tudok valamit, és a megtudott információ HASZNOS!
2010. dec. 5. 15:57
 8/8 mate11[helper] válasza:
:D
2013. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!