Profi puskázás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Valaki vmi profi puskázási módszert tud - a tanár folyton járkál fel-le, és figyel végig.


Pénteken írok több, mint egy tz-nyi anyagból, de kb lehetetlen addig megtanulni és vmi profi puskázási módszerre lenne szükségem.


Ma tudtam meg - beteg voltam, oszt társaim meg "elfelejtették" megmondani..


Amit tudok azt megtanulom, de lehetetlen ennyit 1 nap alatt. Ma még másokat is kell tanulnom, szal ma tuti nem fog menni.


Tudom, hogy ne puskázzak, inkább tanuljak, de nekem a föci fix, h nem kell majd a jövőben - de ez arész biztosan nem.


Köszii

2010. nov. 24. 20:04
 2/11 anonim válasza:
Én telefonba szoktam beírni,vagy óra előtt a padra.
2010. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én aztcsináltam még 2 évvel ezelöt

hogy... vágj ki egy papírt ami egyezik a cipőd talpának formájával arra írd fel a dolgokat és ragaszd rá majd szünetben :D

ésmajd fölteszed a lábadat mikor szükség van rá:D így kereszbe :D

2010. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szólni a tanárnak, hogy beteg voltál?Egész TZs anyagból puska...De ha megírod belőle a puskát és közben csak arra figyelsz meg fogod tanulni...

Sok sikert!

2010. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

tegnap voltam, tegnap tudtam meg.

A tanár p*cs. Egybk meg ilyen sajna nincs, ott üljek és nézzem a többiek dogáját?

De jó lenne :-)

2010. nov. 24. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én középiskolában mp4-el puskáztam. Rámondtam az anyagot, a hosszú hajam takarta a zsinórt, és hátulról vezettem bele a fülembe.

Sajnos két hátulütője van:

1. ha lassan mondod -> hosszú lesz a felvétel(-), de kényelmesen letudod írni.(+)

2. ha gyorsan mondod -> rövid lesz a felvétel (+), de lehet, hogy 2-3-szor is meg kell hallgatnod, mire leírod (-).


értelemszerűen a + a pozitív, - a negatív tulajdonság.

2010. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez jóó ;D

Csak nekem rövid hajam van, max. félhosszúnak mondhatni, de az se takar (fiú vagyok). De az ötlet jó, mindenkinek köszi.

2010. nov. 24. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Anno székely rovásírással egész tételetek írtam fel a padra:D
2010. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2010. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én egyszer olyan műveltem,hogy egy nagyobb méretű radírra ráragasztottam egy arra illő ketté hajtott kis cetlit. kb. úgy nézett ki mint egy mini laptop. ez főleg akkor jó,ha képleteket akarsz puskázni.Ha nem jön a tanár,akkor a tolltartód mellé rakod,úgy hogy a tanár ne lássa. Ha meg mászkálós,akkor csak simán a másik oldalára fordítod a radírt. Csak vigyázz,hogy a papír sarka ne lógjon ki a radírról!:) remélem tudtam segíteni :D
2011. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!