Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudnák gyorsabban...

Csori96 kérdése:

Hogyan tudnák gyorsabban fogalmazást írni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Ha fogalmazást kell írnom és megadnak (vagy nem adnak meg) egy címet, akkor nem tudok gyorsan történetet kitalálni (csak lassan). Hogy tudnák gyorsabban? Van valamilyen gondolkodásmód, hogy gyorsabban menjen? Mert később, nagy szükségem lesz rá.
2010. nov. 20. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

tudnÉk

Magyarul tudjunk már. Ami segít amúgy, az a gyakorlás. Minél nagyobb a rutinod, annál jobban rááll az agyad, hogy hogyan kéne kigondolni és megírni a fogalmazást.

2010. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Először is: a tudnÁk forma is magyar.

Másodszor pedig otthon tudsz gyakorolni, adj meg magadban mindenféle "hülye" címet, pl. "Egy zsemle története" és találj ki hozzá egy sztorit. Egyébként ezzel én is így vagyok, jobb, mikor van időd átgondolni a dolgokat, de gyaksi kérdése minden.

2010. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tudnák az T/3-ban van, vagyis ők tudnák (én tudnék). Ennyit rólad.
2010. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!