Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csak én akadok ki egy ilyen...

Csak én akadok ki egy ilyen házitól?

Figyelt kérdés
Fogalmazást kell írnom az ˝Új iskolám˝ címmel, személyes nézőpontból. Most kezdtem a gimit és, hát mit ne mondjak... nincs valami túl jó véleményem. És ahogy a tanárt ismerem, engemet tuti fel fog szólítani, hogy olvassam el és akkor valószínűleg mindenki kiröhög, és a tanár sem fog rám túl jó szemmel nézni. Ötletek, hogy hogyan hazudhatnék valami értelmes 1 oldalas fogalmazást?
2010. nov. 16. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökérség a feladat, de ez van. Csak összekamuzol egy oldalt. Írd, hogy könnyne bejutsz, jó a büfé, ez meg az az óra érdekes meg mittomén. Te iskolád, te ismered, hiána utálod. Próbáld amúgy megszeretni, meg még 3,5 évet ott leszel. Ez csak jótanács.
2010. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 roby02 válasza:
ja,mi nem tudhatjuk mien a sulid,te jarsz oda.amm engem nem nagyon idegelnek az ien hazik.:D
2010. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!