Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám? Csak én...

Miért ilyen az apám? Csak én akadok fenn ilyen dolgokon?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hajtogatja h kapcsoljam be a telefonomat, még akkor is ha 5 percre megyek el.5 évesen könnyebben engedett el vagy hagyott magamra. Nem érti meg, h nem szeretem a telefonomat.Annak van igaza akinek nincs telója.Olyan fölösleges,csak költjük rá a pénzt.

Szerintem a világ két legfölöslegesebb találmánya a telefon és a napszemüveg.Apám vett abból is egyet nekem drága pénzért.100x is mondhatom neki h nem veszem fel.

Meg mikor mindenhova kocsival akar vinni.Fel tudok én sétálni mindenhová.Busszal is tudok menni, mert ingyen van(apám ott dolgozik)Szerintem ciki ha valakit az apja furikáz.Nem apámat szégyellem,hanem hogy azt hiszik, hogy nem tudok magam menni.Tudom hogy más gyerek örülne ha ilyen apja lenne,de nekem ez már sok.Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 25. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem h 17/L
2011. aug. 25. 21:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem félt. Ez egy tipikus apai reakció. Örülj hogy legalább próbál vigyázni rád. Oké aláírom hogy szar lehet, de örülj hogy nem kapsz tőle olyan veréseket hogy a padlón kötsz ki, mint a barátnőmnél :(.
2011. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a telefon életet menthet, apád aggódik érted, ez van. Szerintem a jó napszemüveg igenis védi a szemet. Annak meg örülhetnél, hogy cipelik autóval a segged. Nem tudom, miért ciki neked apád, hogy szeret és megadja neked ezeket a dolgokat. Majd mehetsz egyedül, ha nem ér rá vagy már nem él. Akik szerint apád ciki, azok irigyek vagy buták.
2011. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem örülj, hogy apukád ennyire foglalkozik veled:) más ölni tudna érte.
2011. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem ciki apám.Bárhol meg merek vele jelenni, csak azt nem szeretem ha kocsival visz mikor egyedül is tudnék menni.Attól félek,h másnak ez úgy jön le, h el vagyok kényeztetve.Meg amúgyis imádok sétálni:)

A suli 3km-re van tőlünk de oda vissza gyalog járok általában:)

2011. aug. 25. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai vilagban egy normalis szulotol epp ez varhato el. Foleg ha lanya van az embernek...apukad jo ember lehet. Probald ebbol a szemszogbol nezni.



Egy szulo.

2011. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen apum lehetne. De ő már sajnos nincs velem :(
2011. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ajanlolk neked egy jo filmet, tanulhatsz belole, a neve "Taken" , "Elrabolva" ha azta filmet megnezted tobbet nemfogsz arra gondolni mire valoa telefon/apa
2011. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jézzusss....hát ez akkora gond????Ur isten...hát kivánom h ennél nagyobb gondjaid nelegyenek...
2011. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, én sem szeretem a telefonokat, teljesen megölik a fiataloknak a kommunikációját, igaz pár esetben tényleg nagyon jól jön. Engem például az irritál hogy a barátaim amikor velem vannak, akkor is folyamatosan csüngnek a facebookon a telefonjukon. Ez nagyon aggasztó, ez miatt töröltem le én is magam facebookról, nem akarok énis ilyen "zombi" lenni.
2013. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!